Вчора Руслан Янчій - голова Буштинської громади відвідав конференцію ЄВРОРЕГІОН "КАРПАТИ - УКРАЇНА" в Ужгороді.

Учасниками також були заступник міністра розвитку громад та територій Ivan Lukerya, голови обласних рад карпатського регіону - Олексій Петров - голова Закарпатської обласної ради, Ірина Гримак - голова Львівської обласної ради, обласні очільники, народні депутати та експерти.

«Ми системно працюємо над тим, аби питання розвитку Карпат, розвиток гірських громад та територій були вписані першими у порядку денному державних та місцевих органів влади. Цей захід – можливість актуалізувати питання розвитку українських Карпат, скоординувати усі зусилля Мінрегіону, нашої Асоціації, громад, посадовців щодо формування перспектив і напрямків розвитку гірських територій у перспективі до 2030 року, - зазначила виконавча директорка Асоціації ЄВРОРЕГІОН "КАРПАТИ - УКРАЇНА" Halyna Lytvyn.

Також вчора у межах конференції було оголошено старт проєкту «Карпатська мережа регіонального розвитку 2.0», який стане додатковим поштовхом для розвитку гірських громад та територій, і загалом усіх українських Карпат.