Облаштування території навколо пам'ятника Богдана Хмельницького у Буштинському парку

Як повідомив Руслан Янчій - голова Буштинської громади  з обласного бюджету було виділено кошти на облаштування території навколо пам'ятника Богдана Хмельницького у Буштинському парку.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

Сьогодні відбувся футбольний турнір «Шкіряний Мяч» серед учнів 6 класів Буштинської громади. На якому перемогу отримала футбольна команда Воніговського закладу загальної середньої освіти (ЗЗСО).

У Буштині дорожники встеляють новий асфальт

На території Буштинської громади тривають роботи з капітального ремонту автомобільної дороги загального користування місцевого значення О 070603 Синевир – Колочава – Буштино. Наразі дорожники  «ШБУ-77» дійшли до с.Вонігово починаючи від переїзду в  смт. Буштино.  На об'єкті задіяна чимала  кількість спецтехніки та працівників.  Місцеві говорять, що таких масштабних робіт  тут не проводилось певно з того часу як будували саму дорогу. Коли це було не пам'ятають... До кінця цього року буде проведено капітальний ремонт 24 км автошляху до с. Чумалево.

Руслан Янчій взяв участь у семінарі з представниками муніципалітетів Чеської Республіки

Вчора, голова селищної ради  Руслан Янчій разом з представниками громад Тячівського району, взяв участь у семінарі "Співпраця неприбуткових організацій та органів місцевого самоврядування: можливості для Закарпаття", який відбувся за сприяння асоціації Європейського розвитку Карпатського регіону.