На сьогоднішній день говорити про відсутність можливості подорожувати без зайвих витрат, скаржитись на недоступність навчання за кордоном чи нестачу цікавих вакансій може хіба що справжній ледар. Бо можливостей настільки багато, що доречно скоріше бідкатись через нестачу часу, щоб взяти участь у тому чи іншому конкурсі, відвідати усі лекції та семінари, які вас цікавлять, чи стати частиною команди проектів одразу в кількох фірмах.

Якщо ви саме зараз знаходитесь у пошуку чергового воркшопу, хочете взяти участь у волонтерському проекті EVS, міжнародному тренінгу чи плануєте змінити роботу, то список цих ресурсів вам точно знадобиться:

1. UNISTUDY

Розділи сайту охоплюють численні можливості: літні школи, стажування, тренінги, семінари, гранти тощо. Публікуються оновлення регулярно, і всі проекти затверджені та профінансовані, а отже, якщо вас оберуть для участі, то ви гарантовано відправитесь в подорож, отримаєте грант чи в інший спосіб зможете реалізувати свій шанс на цікавий досвід та здійснення мрії.

2. LITCENTR

Сайт присвячений літературі, містить окремий розділ з добіркою конкурсів в цій сфері. Оголошення публікуються заздалегідь, а тому, якщо переглядатимете цей ресурс регулярно, то часу на підготовку буде цілком достатньо. Окрім цього, на сайті є цікаві статті, новини, анонси літературних подій тощо. До речі, ви й самі можете стати автором Litcentr, заповнивши заявку.

3. ВЕЛИКА ІДЕЯ

Усі запропоновані можливості поділені на категорії, дисципліни та локацію проведення. Можна обрати, зокрема: гранти, конкурси, інвестиції, вакансії, подорожі, школи чи події. Додати можливість може будь-хто: організатор семінару, роботодавець, координатор проекту тощо. Разом з тим, кожен доданий запис проходить перевірку, і тільки за умови дотримання усіх умов для його погодження, стає доступним для відвідувачів ресурсу.

4. РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР «ГУРТ»

На сайті публікуються вакансії, тренінги, конкурси, конференції, гранти, події, — більшість з яких мають місце в Україні, проте й міжнародні проекти також трапляються. Тематика здебільшого соціального спрямування: освіта, література, право, журналістика тощо.

5. PLATFOR.MA

Популярний український ресурс, окрім цікавих статей, публікує вакансії в креативних індустріях. Раніше, до зміни формату сайту, список був більш широким: додавались стажування, проекти, — на сьогодні ж, щоб переглянути запропоновані вакансії, потрібно перейти на відповідний Telegram-канал.

6. MEDIA SAPIENS

Сайт, який має на меті підвищення медіаграмотності аудиторії, під останньою має на увазі доволі широке коло осіб: журналісти, громадські активісти, керівники та співробітники громадських організацій, співробітники посольств, власники та топ-менеджмент телекомпаній, друкованих та електронних ЗМІ та ін. І для реалізації цієї мети в окремому розділі зібрані анонси подій, які будуть цікаві цій категорії людей — вакансії, школи, грант тощо.

7. СТУДВЕЙ

Зручна система пошуку та кількість тематик, що сягає близько п’ятдесяти, робить цей сайт вартим вашої уваги. До того ж, усі можливості поділені на категорії, кількість яких також вражає: вебінари, стажування, онлайн-заходи, гранти, дискусійні клуби, табори, курси, конкурси, школи, презентації та ще чимало цікавого.

8. STELLA

Українська громадська організація, офіс якої розташований у Харкові, вже близько 5 років успішно займається міжнародними проектами, роблячи акцент на волонтерських проектах EVS та міжнародних тренінгах. По суті, якщо ви подаєте заявку на той чи інший проект і вас обирають для участі у ньому, ГО «Stella» стане вашою відправляючою організацією, тобто буде допомагати в організації та успішному забезпеченні вашої участі.

9. ЛМГО «СПІЛКА ФОРУМ»

«Спілка Форум» — цe неполітична, неурядова громадська організація, заснована у Львові, котра має більш ніж 20-ти річний досвід роботи, багаторічне партнерство, компетентний персонал, високі стандарти діяльності. Серед інших, до напрямків її діяльності належить реалізація міжнародних культурно-освітніх програм молодіжного обміну, зокрема Програми літніх міжнародних волонтерських таборів, Youth in action, Еразмус +.

10.SCHOLARSHIP POSITION

Ви можете знайти майже 4 мільйони стипендій разом з іншою фінансовою допомогою, включаючи гранти та стажування. Інформація про стипендії оновлюється щодня.