Дулово — вперше було згадано як Dwlfalua у 1428 році, а у 1485 році як Dulfalw. Село було побудовано близько 1400 року.

У середньвіччі селом володіла сімя Dulfalvai.

У 1696 році власником села була сім'я Kövesligeti.

В південній околиці Дулового, на горі Дулове знайдено городище давньоруського часу.

У селі в 1742 році була Церква св. матері Параскеви.

У 1751 р. про церкву записано, що вона “дерев’яна, шинґлями крита, з вежею, недавно перед 9 роками поставлена і добрі не докінчена, благословенна від архіпресбитера дрогобратовського Іоанна Стойки.

Доста красними образами украшена… Свіщники два мідяні… Книги церковні всі крім Трифологія. Замок желізний. Посвященна св. Параскевії. Доходки ніякі. Цинтар плотом загорожений”.

У 1924 р. в Дулові за 400 000 корон споруджено муровану православну церкву св. Трійці. Дерев’яну готичну церкву, що була чудовим зразком марамороської готики, перевезено переселенцями в 1946 р. в село Червоне на Ужгородщині. Займався перевезенням на машинах та возах тодішній куратор Юрій Сокол. На жаль, церква не була відтворена на новому місці. З дерева церкви збудували молитовний дім без вежі, щоб не було помітно, бо будівництво церков уже заборонила радянська влада.

У 1992 р. довкола дерев’яної споруди змуровано нову православну церкву, а дерев’яну розібрано. Частини старих дубових брусів дотепер зберігаються у дворі фари.

Дерев’яна двоярусна каркасна дзвіниця, що залишилася в Дулові, була перенесена до мурованої православної церкви і згодом повністю перекрита бляхою.

Ікони до іконостаса намалював Іван Андрішко в 1969 р. Стару дерев’яну готичну перевезли церкву переселенці в село Червоне на Ужгородщині, а дерев’яну дзвіницю з трьома дзвонами перенесли до православної церкви в 1945 р.

Ужгородська фірма “Акорд” виготовила великий дзвін у 1927 p., а менший – у 1936. Найменший дзвін є найдавнішим і має у верхньому пояску напис по-латині: ANNO 1673 FUDIT MATH ULRICH IN EPPEPJENS.

В селі народився і проживав відомий казкар - Михайло Михайлович Галиця, автор книги "Казки зелених гір".

Також в селі було збудовано і відкрито музей герою Радянського Союзу - Степану Миколайовичу Вайді.

Закарпатська обласна Рада народних депутатів рішенням від 6 квітня 1995 року внесла в адміністративно-територіальний поділ окремих районів такі зміни: у Тячівському районі уточнила назву села Дулове на Дулово.