Як захистити свій телеграм від зловмисників: поради Нацполіції

З початку війни українці найчастіше поширюють новини та спілкуються через Telegram. Щоб зробити свій профіль безпечним у користуванні, Національна поліція України радить налаштувати конфіденційність облікового запису, повідомляє Львівська ОВА.

В розділ «Приватність і безпека» або «Конфіденційність» та змінюй налаштування, як вказано нижче:

• Номер телефону → Хто може бачити номер телефону – Ніхто
  • Номер телефону → Хто може знайти за номером – Мої контакти
  • Остання активність → Хто може бачити час моєї останньої активності – Ніхто
  • Фотографії профілю → Хто може бачити фото та відео мого профілю — Мої контакти
  • Дзвінки → Хто може мені телефонувати – Мої контакти (або Ніхто, якщо хочете).
  • Дзвінки → Peer-to-peer – Мої контакти (або Ніхто, якщо ви волієте не повідомляти свою IP-адресу абонентам, що викликають).
  • Пересилання повідомлень → Хто може додавати посилання на мій обліковий запис під час надсилання моїх повідомлень – Мої контакти.

Також поліція радить встановити пароль для розблокування входу в додаток та увімкніть двофакторну автентифікацію для облікового запису. Для безпеки IP-адреси радять використовувати сервіси VPN.