Комунальна установа «Центр розвитку та міжнародної співпраці» Буштинської селищної ради Тячівського району Закарпатської області» (далі – Центр) є неприбутковою установою, що утворена з метою ефективної реалізації державної регіональної політики.

Метою Центра є сприяння та організація розвитку Буштинської територіальної громади (далі – Громада), місцевого соціально-економічного розвитку окремих її територій та інфраструктури. Сприяння у реалізації суб’єктами регіонального розвитку стратегії розвитку та виконанні плану заходів з її реалізації, програм і проектів регіонального розвитку та підвищення інвестиційної привабливості регіону, залучення інвестиційних та кредитних ресурсів, міжнародної технічної та грантової допомоги для регіонального розвитку, формування позитивного іміджу громади.