Комунальна установа «Центр розвитку та міжнародної співпраці» Буштинської селищної ради Тячівського району Закарпатської області» є неприбутковою установою, яка була утворена 21 вересня 2021 року Буштинською територіальною громадою з метою ефективної реалізації державної регіональної політики.

Метою Центра є сприяння та організація розвитку Буштинської територіальної громади, місцевого соціально-економічного розвитку окремих її територій та інфраструктури. Сприяння у реалізації суб’єктами регіонального розвитку стратегії розвитку та виконанні плану заходів з її реалізації, програм і проектів регіонального розвитку та підвищення інвестиційної привабливості регіону, залучення інвестиційних та кредитних ресурсів, міжнародної технічної та грантової допомоги для регіонального розвитку, формування позитивного іміджу громади.

Чим ми займаємось?

- стратегічне планування

створюємо та впроваджуємо стратегію розвитку громади

- проєктна діяльність

розробляємо та реалізовуємо проєкти спрямовані на розвиток громади, залучаємо кошти міжнародних фондів та організацій для вирішення актуальних питань

- організаційна діяльність

залучаємо міжнародних експертів для обміна досвідом у вигляді тренінгів та навчальних програм з метою підвищення ефективності роботи апарату ради.

-дослідження

проводимо аналітичні та соціологічні дослідження на актуальні теми стосовно життя громади.