Створення сприятливого середовища для започаткування та здійснення підприємницької діяльності, стимулювання ділової ініціативи, зміцнення позицій малого та середнього підприємництва є одним із пріоритетних завдань роботи органів виконавчої влади громади.

Відділ економічного розвитку, торгівлі та інвестицій за підтримки Центру розвитку та міжнародної співпраці надає консультативну допомогу суб'єктам підприємницької діяльності, фізичним та юридичним особам з питань: порушень правил торгівлі, порядку оподаткування суб’єктів підприємницької діяльності, реєстрації та перереєстрації юридичних та фізичних осіб-підприємців. Разом з тим, здійснення функції зворотнього зв’язку між громадою, керівниками малих та середніх підприємств.

З метою інформування громадськості щодо провадження регуляторної діяльності в громаді та результати впливу діючих регуляторних актів, що відстежувються розробниками регуляторних актів протягом звітного періоду, здійснюється їх оприлюднення у мережі Інтернет, на офіційній сторінці Відділу економічного розвитку, торгівлі та інвестицій та  на інформаційних стендах органу місцевого самоврядування.

З метою підвищення кваліфікації та покращення рівня надання послуг, наші спеціалісти протягом року приймають участь у навчальних програмах USAID, UK Aid, UNPD та ін.

Також тісно співпрацюють з Клубом Ділових Людей України для пошуку нових рішень викликів які постають перед бізнесом.