Для здійснення мети щодо забезпечення соціального захисту дітей, через створення сприятливих умов для їх оздоровлення та змістовного відпочинку,було створено дитячий оздоровчий заклад «Берізка» в селі Вонігово,Тячівського району, Закарпатської області. Ця ідея була започаткована депутатами Тячівської районної ради Оздоровчий заклад «Берізка» Тячівської районної ради у грудні відсвяткували 12-річчя з дня заснування закладу. Головний корпус розміщений в графському будинку, якому близько 300років. Кожного куточка тут торкнулося оновлення з поєднанням сучасності та старовини,всюди проведено ремонти. Відпочинок та оздоровлення дітей проводиться протягом цілого року. Всі періоди оздоровлення – для педагогічного колективу закладу не складає особливих проблем, адже досвідчені педагоги,яких налічується 15 чоловік — молоді наставники, які вміють організувати дозвілля.

АДРЕСА

90553, Закарпатська обл., Тячівський р-н, с. Вонігове, Новобарівська, буд. 33 Б