Центр громадського здоров'я України опублікував список аптек, де пацієнти з діабетом можуть знайти рятівні уколи.

В Україні 1,2 мільйони діабетиків. З них майже 190 тисяч мають тяжку форму діабету.

Хворі на діабет 2-го типу можуть якийсь час протриматися без інсуліну, на цукрознижуючих таблетках.

А от пацієнти з діабетом 1-го типу без інсуліну просто помруть. В умовах війни доступ до безкоштовних ліків ускладнений. Та й навіть за гроші не у всіх аптеках можна знайти необхідні медикаменти. Як хворі на діабет можуть отримати свої рятівні уколи?

Центр громадського здоров'я України опублікував список аптек, де можна знайти інсулін.

Список аптечних закладів, де відпускають інсулін можна знайти за цим посиланням: https://bit.ly/apteky_insul.

Перш ніж бігти до найближчої аптеки, зателефонуйте та дізнайтеся години роботи закладу і чи є там інсулін.

В цьому вам допоможе застосунок (AppStore / PlayMarket) або сайт tabletki.ua

Попри війну, яку оголосила Україні РФ та великі труднощі з забезпеченням логістичного процесу, Міністерство охорони здоров'я України продовжує забезпечувати українців необхідними лікарськими засобами.

Відомство допомагає пацієнтам у пошуках інсуліну. Зателефонуйте за номером гарячої лінії МОЗ 0 800 60 20 19. Оператор прийме вашу заявку та опрацює її. Інсулін для вас знайдуть в аптеці або його доставлять вам волонтери.