Адреса:

• понеділок, середа, п'ятниця
  •  - 10.00 - 12.00

Повноваження та обов'язки:

регламентуються , Конституцією УкраїниЗаконом України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  розпорядженнями селищного голови та іншими нормативно-правовими актами.

Біографія :

Народилася 29  вересня  1973 року  в  с. Новобарово  Тячівського  району  Закарпатської  області.Громадянка  України.

Після  закінчення  Новобарівської ЗОШ  І-ІІ ступенів  продовжила  навчання  у  Закарпатському  машинобудівному  технікумі.

У  1990 році розпочала  трудову  діяльність у  Новобарівській  ЗОШ  І-ІІ ступенів  на  посаді  лаборанта  та  вихователя  ГПД.

У 1993 році  вступила  до  Миколаївського  державного  педагогічного  інституту  ім.Бєлінського  на  педагогічний  факультет  на  факультет  « Педагогіка  та  методика  початкового  навчання » .

Повторну  вищу  освіту  здобула  у  Рівненському  педагогічному  університеті   за  фахом « Вчитель  історії  та  основ  правознавства».

З  2006 року  працювала  секретарем  виконкому  Новобарівської  сільської  ради . Обиралася  сільським  депутатом  Новобарівської  сільської  ради  ІV , V , VІ скликань.

З  грудня  2020 року   - в.о.старости  с.Новобарово.