Нагадуємо, що триває сплата земельного податку за 2021 рік.

Відповідно до ст. 206 Земельного кодексу України та ст. 269 Податкового кодексу України використання землі в Україні є платним.

Об’єктом плати за землю є земельна ділянка, земельна частка (пай). Земельний податок є місцевим податком, який сплачують власники земельних ділянок, паїв і постійні землекористувачі.

Пільги зі сплати земельного податку встановлено ст. 281 і ст. 282 ПКУ.

Відтак усім користувачам та власникам земельних ділянок, які розташовані на території територіальної громади, які ще не отримали повідомлення про сплату земельного податку, необхідно
звернутись до старости або землевпорядника за місцем знаходження земельних ділянок для отримання  повідомлення про розмір податку і реквізити для внесення коштів.

Для уникнення відповідальності у вигляді штрафних санкцій та пені щодо невиконання покладених обов’язків згідно чинного законодавства України необхідно у найкоротші терміни провести оплату земельного податку!

Вдячні за розуміння !

Буштинська селищна рада