На автомобільній дорозі загального користування місцевого значення "Буштино - Колочава - Синевір" в межах Буштинської громади розпочато підготовчі роботи з капітального оновлення.

Ремонти  виконує підрядник «ПБС», який вже підтягує на об'єкт важку спецтехніку. Що неабияк радує місцевих мешканців та всіх учасників дорожнього руху.
Старт - від залізничної колії  смт. Буштино в напрямку села Вонігове, де, власне,  роками найбільш проблемне дорожнє покриття.

Цьогоріч заплановано оновити таку протяжність дороги,  допоки сприятимуть погодні умови, їх продовження - в наступному році.

Ремонт дороги здійснюється за проєктом : «Мале Карпатське коло» в рамках президентської Програми В.Зеленського "Велике будівництво".

- Покращення стану дорожньої інфраструктури надасть великий поштовх до розвитку нашої  громади і зокрема розкриття туристичного потенціалу, - зазначає Руслан Янчій, голова Буштинської селищної ради.
 А це і залучення інвестицій, створення додаткових робочих місць, благоустрій територій та добробут  місцевих мешканців.