Фото без описуВчора, голова селищної ради  Руслан Янчій разом з представниками громад Тячівського району, взяв участь у семінарі "Співпраця неприбуткових організацій та органів місцевого самоврядування: можливості для Закарпаття", який відбувся за сприяння асоціації Європейського розвитку Карпатського регіону.

Під час семінару гості з Чеської Республіки - представники муніципалітетів та керівники громадських формувань ознайомили представників  громад з роботою органів місцевого самоврядування Чеської Республіки.
Корисно було почути досвід чеських колег і їх підхід до тісної взаємодії населення, органів місцевого самоврядування та неприбуткових організацій.
Зокрема і щодо залучення грантових та дотаційних коштів на розвиток різного роду проєктів та громадських ініціатив.
Також, під час неформального спілкування вдалося досягнути ряд домовленостей, які увійдуть в основу майбутньої співпраці з чеськими партнерами.