На фоні критичної ситуації, яка спостерігається у багатьох областях України, Закарпаття ще втримує позиції із показником 51% завантаженості ліжкового фонду. Про це повідомив перший заступник голови облдержадміністрації Мирослав Білецький.

Загалом в області для пацієнтів із підтвердженим діагнозом або підозрою на COVID-19 відведено 1220 ліжкомісць.

«На сьогодні найкритичніша ситуація спостерігається на Міжгірщині та Мукачівщині, тут районні лікарні завантажені на 74% і 73% відповідно, 61% ліжок під ковід зайняті у Виноградівській районній лікарні», – прокоментував Мирослав Білецький.

За його словами, чимало пацієнтів і в Ужгороді, але вони розподілені по кількох закладах. Так, в Ужгородській районній лікарні завантаженість ліжок становить 86%, в Обласній інфекційній лікарні – 61%, у Закарпатському обласному фтизіопульмонологічному лікувально-діагностичному центрі (Центрі легеневих хвороб) – 55%.

В інших закладах, відведених для госпіталізації пацієнтів із підтвердженим діагнозом або підозрою на COVID-19, середній показник завантаженості ліжок коливається від 30% до 45%.

«Допоки на Закарпатті тримається відносно стабільна епідемічна ситуація, цей час варто використати із максимальною користю для себе та оточення.

Зробіть свій внесок у налагодження ситуації і якнайшвидшого повернення до нормального життя – вакцинуйтесь. Цей крок на 90% знижує ризик госпіталізації, тяжкого перебігу хвороби і смерті.

Центри вакцинації населення працюють без вихідних, вакцини є у достатній кількості, потрібне лише ваше волевиявлення, паспорт, ідентифікаційний код і маска», – зазначив перший заступник очільника краю.