Фото без опису

Із зверненням до споживачів звернулася сьогодні адміністрація ТОВ «Закарпаттяенергозбут».

"Шановні споживачі! Час від часу через оновлення програмного забезпечення банківських установ відбуваються зміни у сформованих Вами раніше шаблонах на оплату комунальних послуг (зокрема, це стосується номерів розрахункових рахунків ТОВ «Закарпаттяенергозбут»). Через це оплачені Вами кошти можуть піти на інші рахунки, а не зарахуватися за призначенням платежу, а саме в оплату електроенергії. Це призводить до невчасного зарахування сплачених Вами коштів і, як наслідок, виникнення заборгованості за Вашим особовим рахунком.     

З огляду на це, просимо Вас звіряти розрахункові рахунки в створених Вами шаблонах в онлайн-сервісах банківських установ.

Увага! Правильний рахунок завжди вказаний на платіжному документі ТОВ «Закарпаттяенергозбут»!

Звірити реквізити Ви також можете, перейшовши на сайт товариства за посиланням:  https://bit.ly/30GUhIo

Найпростіший спосіб звірити реквізити та суму до оплати – реєстрація в Електронній абонентській книжці ТОВ «Закарпаттяенергозбут»:

-        Для «Дому» - https://pay.zakarpatzbut.energy/home (є можливість звірити реквізити, і оплатити рахунки)

-        Для Компаній - https://pay.zakarpatzbut.energy/company (можливість звірити реквізити, перевірити стан рахунку, роздрукувати рахунки тощо). 

Для уточнення інформації також можна звернутися:

-        до кол-центру за номером: 0800505960;

-        до інформаційно-консультаційного центру: (0312) 42-99-92.

Графік роботи: Пн–Чт: 08:00-17:00; Пт: 08:00–16:00; обід: 12:00–12:48).

Адміністрація ТОВ «Закарпаттяенергозбут» щиро вдячна за порозуміння та вчасну оплату і вкотре нагадує: дистанційні способи оплати (https://bit.ly/3tRVmGE) – це найкраща можливість уникнути небезпеки зараження в нинішній складний час пандемії коронавірусу!

 Пресслужба ТОВ «Закарпаттяенергозбут»