Фото без описуОголошено конкурс з визначення проєктів національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2022 році.

КРОК 1 Переходимо на інформаційний портал "ВзаємоДія" за посиланням https://vzaemo.diia.gov.ua/ або знаходимо "ВзаємоДію" серед корисних посилань сайту громади

КРОК 2 Обираємо вгорі панелі опцію "Простори" та обираємо "Е-конкурси"

КРОК 3 Переходимо на панель "Простір електронних конкурсів" та обираємо опцію "Конкурси"

КРОК 4 Перейшовши за вкладкою "Конкурси" в переліку випадають наявні "активні". Обираємо потрібний

КРОК 5 Обравши конкурс - відкривається вкладка з коротким описом конкурсу (термін та статус конкурсу, організатор, умови конкурсу та документи) та доступним функціоналом "Взяти участь у конкурсі" (тобто подати проєкт від ІГС) та "Стати членом комісії"

***ЗВЕРНІТЬ УВАГУ ДЛЯ ВХОДУ В СИСТЕМУ НЕОБХІДНИЙ ЦИФРОВИЙ ПІДПИС ГРОМАДЯНИНА (ТОБТО ВАШ ОСОБИСТИЙ ЕЦП)

КРОК 6 Натисніть "Взяти участь у конкурсі" і авторизуйтесь за допомогою власного електронного цифрового підпису

КРОК 7 На панелі власного кабінету знаходимо вкладку "Моя організація/зареєструвати організацію"

КРОК 8 Після реєстрації організації за вкладкою здійснюємо пошук серед конкурсів, обираємо потрібний та подаємо заявку.

Звертаємо Вашу увагу на те, що заповнення заявки відбувається безпосередньо в електронній системі проведення конкурсу, БЕЗ ПІДВАНАТЖЕННЯ сканкопій документів. Весь текст прописується безпосередньо в полях, що являють собою форму конкурсної заявки.

Рекомендуємо підготувати усі дані по проєкту заздалегідь, з метою спрощення процесу подачі заявки методом копіювання тексту у відповідні поля заданої форми.