(відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, його категорія:

Найменування замовника,БУШТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

місцезнаходження, 90556, Україна, Закарпатська обл., Тячівський р-н, селище міського типу Буштино, вул. Головна, будинок 91.

ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, 04349685

Категорія замовника: юридичні особи, які забезпечують потреби держави або територіальної громади, орган місцевого самоврядування

1. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):

Ідентифікатор закупівлі:  UA-2021-09-01-009198-а

3.Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб замовника та з урахуванням вимог нормативних документів у сфері стандартизації.

Про технічне обґрунтування  щодо підстав для застосування переговорної процедури закупівлі згідно предмету "Амбулаторія загальної практики сімейної медицини по вул. Центральна, 94 в с. Теребля,Тячівського району – будівництво. Коригування"-код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” –  (ДК 021:2015: 45210000-2 — Будівництво будівель)

Згідно ч. 1 ст. 40 Закону переговорна процедура закупівлі використовується замовником як виняток і відповідно до якої замовник укладає договір про закупівлю після проведення переговорів щодо ціни та інших умов договору про закупівлю з одним або кількома учасниками процедури закупівлі.

Переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі наявності підстав, що визначені п. 5 ч. 2 ст. 40 Закону, а саме: якщо після укладення договору про закупівлю у замовника виникла необхідність у закупівлі додаткових аналогічних робіт чи послуг у того самого учасника. Можливість і умови таких додаткових робіт чи послуг можуть бути передбачені в основному договорі про закупівлю, який укладений за результатами проведення тендера. Закупівля додаткових аналогічних робіт чи послуг у того самого учасника здійснюється протягом трьох років після укладення договору про закупівлю, якщо загальна вартість таких робіт чи послуг не перевищує 50 відсотків ціни основного договору про закупівлю, укладеного за результатами проведення тендера.

1. Обґрунтування розміру бюджетного призначення: розмір бюджетного призначення для " Амбулаторія загальної практики сімейної медицини по вул. Центральна, 94 в с. Теребля, Тячівського району – будівництво. Коригування"- код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” –  (ДК 021:2015: 45210000-2 — Будівництво будівель), визначений відповідно до розрахунку до кошторису на 2021 рік, становить 1 634 403,00 з ПДВ.  Запланований обсяг – 1 робота.

1. Очікувана вартість предмета закупівлі: 1 634 403,00 з ПДВ

1. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

ЕКСПЕРТНИЙ ЗВІТ (Позитивний) Експертний звіт № 35777 від 28 липня 2021р.