Фото без опису

Всесвітня продовольча програма Організації Об'єднаних Націй ( ВПП ООН) планує програму грошової допомоги для внутрішньо-переміщеного населення (ВПО). Програма орієнтована на людей які втратили засоби до існування та заощадження через нинішню ситуацію та покладаються переважно на гуманітарну допомогу, підтримку родичів та громади. Багатоцільова грошова допомога має на меті доповнити допомогу, яку надає держава, та забезпечити покриття основних витрат під час перебування в центрах прийому,колективних центрах або в приймаючих сім’ях.

Основний реципієнт: Основним реципієнтом може бути глава сім'ї або будь-який інший член віком від 18 років, з дійсним доступним документом, що посвідчує особу, який буде необхідний для отримання грошової допомоги у відділеннях Western Union або банках-партнерах Western Union.

Скільки готівки буде отримано: Грошова допомога складатиметься з щомісячної виплати 2,220 грн на фізичну особу протягом 1 місяця з можливістю продовження допомоги.

Кількість членів сім'ї: Під час збирання даних для цього списку ми рекомендуємо замість запису даних одного основного одержувача, який представляє тимчасово створену розширену сім’ю, застосувати підхід нуклеарної сім’ї та визначати основного одержувача для кожної нуклеарної сім’ї. Члени сім'ї, які не є переміщеними особами, не повинні включатися до подання заявки. А опікуни дітей родичів чи друзів зможуть отримати грошову допомогу від імені цих дітей без будь-яких офіційних документів.
Приклад: літні батьки, їх 2 дорослі дочки та 2 онуки - по одній дитині на кожну доньку. Це той випадок, коли разом живуть 3 нуклеарні сім ’ї. Таким чином, кожна нуклеарна сім ’я повинна бути подана окремо, і для такої розширеної сім ’їмає бути визначено принаймні 3 основних реципієнта.

Самостійна заява на отримання допомоги: Токен буде розданий родині переміщених осіб - один токен на одну нуклеарну родину з унікальним кодом для подачі заяви на допомогу. Бенефіціари можуть перейти за посиланням https://ukr.reg.scope.wfp.org/. і зареєстися для отримання допомоги ВПГІ, посилання містить лише мінімальні обов’язкові поля, як-от (ім’я, прізвище, ідентифікаційний номер, номер телефону, розмір домогосподарства, поточна адреса). В кінці заяви генерується код подання, а бенефіціару надсилається автоматичне SMS.

У випадку відсутності мобільного телефону: У випадку, якщо у бенефіціарів немає активного та доступного номера телефону, куди буде доставлений код Western Union, вони повинні вказати поточну адресу. У всіх інших випадках бажано але не обов'язково мати поточну адресу.

Після самореєстрації: Основний одержувач отримає SMS на телефон, вказаний у списку. Як варіант, він отримає код WU в конверті надісланий за вказаною поточною адресою якщо не має телефону. В повідомленні буде вказано номер переказу, суму переказу, валюту (гривня), та країну з якої здійснено переказ (Італія).

Код буде дійсний протягом 30 днів. Протягом цього періоду основний одержувач повинен відвідати будь-який із центрів Western Union або відділення банків-партнерів Western Union і показати документ, що посвідчує особу, і отриманий Western Union код. Також є банки-партнери такі як Приват Банк які мають опцію отримання коштів на рахунок через мобільний додаток.

 

Канал для подання скарг або запитів щодо допомоги WFP - https://ukr.reg.scope.wfp.org/ukr/help

Гаряча лінія WFP - +38 068 3231211