Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікувана вартість предмета закупівлі

1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань 90556, Україна, Закарпатська область, Тячівський р-н, СМТ.БУШТИНО вул. Травнева, буд. 6; код за ЄДРПОУ – 41255966

2. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Контейнери для збору ТПВ пластикові об’єм 120 л та контейнери для збору ТПВ пластикові об’єм 240 л за ДК 021:2015: 44610000-9 — Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску

3. Ідентифікатор закупівлі : UA-2023-07-24-011976-a

4. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до затвердженої документації. Технічні специфікації не повинні містити посилання на конкретні марку чи виробника або на конкретний процес, що характеризує продукт чи послугу певного суб’єкта господарювання, чи на торгові марки, патенти, типи або конкретне місце походження чи спосіб виробництва. У разі якщо таке посилання є необхідним, воно повинно бути обґрунтованим та містити вираз «або еквівалент». Технічне завдання передбачене Додатком 3 до Тендерної документації.

5. Розмір бюджетного призначення погоджений на 2023 рік - 484300,00 грн.

6. Обґрунтування розміру бюджетного призначення: відповідно до розробленої та затвердженої в установленому порядку документації для реалізації заходу передбачені видатки в рамках фінансування з місцевого бюджету.

7. Очікувана вартість предмета закупівлі становить: 484300,00 грн. з ПДВ.

8. Очікувана вартість предмета закупівлі: визначена методом порівняння ринкових цін з урахуванням положень Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженої наказом Уповноваженого органу та враховуючи кошторисні призначення та комерційні пропозиції від учасників ринку. Згідно ЗУ «Про управління відходами» контейнери закуповуються для зручності використання, як стратегія розвитку громади.

Метод порівняння ринкових цін здійснюється способом моніторингу цінової інформації з реального ринку товарів що міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі, в тому числі на сайтах постачальників відповідної продукції, спеціалізованих торгівельних майданчиках, в електронній системі закупівель "Prozorro".

Ціна пропозиції Учасника має включити всі витрати, в тому числі прямі витрати, загальновиробничі витрати, та інші витрати, прибуток, який Учасник планує одержати при виконанні цього Договору, та усі податки і збори, що сплачуються або мають бути сплачені Учасником. Усі завантажувально-розвантажувальні роботи виконуються за рахунок постачальника.

ДОДАТОК  3

Для підтвердження відповідності тендерної пропозиції учасника технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам щодо предмета закупівлі учасник у складі тендерної пропозиції надає: технічну специфікацію, складену учасником згідно з Таблицею1:

Таблиця1

Найменування товару

Технічні характеристики товару

Шт.

Виробник товару та посилання на офіційний сайт виробника.*

Контейнери для ТПВ пластикові, об’єм 120 л

-Призначений для збору твердих побутових відходів;

-Виготовлений з первинного поліетилену високої щільності (PE-HD);

-Стійкий до ультрафіолетових променів, хімічних, біологічних впливів, змін погодних умов, низьких та високих температур;

-Виготовлений з матеріалу, що придатний для повторної переробки;

-Корпус контейнера обладнаний ребрами жорсткості в місцях підйому контейнера та на стінках;

-Ручка для транспортування контейнера;

-Кришка контейнера обладнана ручками для зручності відкривання, надійна вісь кріплення кришки;

-Придатний до великих навантажень при використанні; Номінальна вантажепідемність 60 кг.

-Власна вага контейнера не менше 9 кг.

-Розміри: висота 964мм. або 930мм, ширина 480мм. голубина 550мм. допуск відхилення +/- 5мм.

-Адаптований для експлуатації під комунальну техніку;

Контейнери для ТПВ пластикові, об’єм 120 л для роздільного збору

-Призначений для роздільного збору твердих побутових відходів;

-Ручка для транспортування контейнера;

-Кришка контейнера обладнана ручками для зручності відкривання, та отвором, діаметром 220мм з захисною гумовою мембраною, пристосований для збору пластикової та скляної бутилки, надійна вісь кріплення кришки;

-Власна вага контейнера не менше 9 кг.

-Адаптований для експлуатації під комунальну техніку ;

Контейнери для ТПВ пластикові, об’єм 240 л

Призначений для збору твердих побутових відходів;

-Ручка для транспортування контейнера;

-Придатний до великих навантажень при використанні; Номінальна вантажепідемність 110 кг.

-Власна вага контейнера не менше 11 кг.

-Розміри: висота 1080мм. або 1020мм, ширина 580мм. голубина 732мм. допуск відхилення +/- 5мм.

-Адаптований для експлуатації під комунальну техніку;