Фото без описуФото без опису

27.09.2023 року Всеукраїнська громадська організація інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів» завітала з робочим візитом до Буштинської громади для проведення фокус-групового дослідження в межах проєкту «Дослідження участі громадськості у процесах прийняття владних рішень у партнерських громадах Проєкту USAID «ГОВЕРЛА».

Захід розпочався хвилиною мовчання на знак ушанування пам’яті загиблих захисників та захисниць України.

До заходу долучилися представники органу місцевого самоврядування та представники вразливих груп населення.

Під час заходу обговорили ряд важливих питань.

Сьогодні зрозуміло, що необхідно залучати різні групи населення (в тому числі осіб з інвалідністю, жінок, ВПО) до процесів прийняття рішень. Для нас важливий голос кожного і він повинен бути почутим. Ми плануємо провести навчання для ОМС та громадського сектору щодо способів та механізмів залучення людей до прийняття рішень, щоб це був конструктивний демократичний процес, адже нам є чого повчитись у наших західних партнерів.

Щиро вдячні Всеукраїнській громадській організації інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів» та Проєкту USAID «ГОВЕРЛА».

Ми намірені рухатись в бік залучення громадян - Буштинська громада, це громада для людей.