ОБГРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

Закупівля відбувається для задоволення потреби Замовника на 2023 рік. Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою. У разі надання інших документів складених мовою іншою ніж українська мова або російська мова, такі документи повинні супроводжуватися перекладом українською мовою, переклад (або справжність підпису перекладача) - засвідчений нотаріально або легалізований у встановленому законодавством України порядку. Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою.

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань: БУШТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ, адреса: 90556, Закарпатська область, Тячівський район, смт.Буштино, вул. Головна 91; код за ЄДРПОУ – 04349685,

Місце поставки товару (надання послуги/виконання робіт): 90556, Закарпатська область, Тячівський район, смт.Буштино, вул. Головна 91; код за ЄДРПОУ – 04349685,

Предмет  закупівлі: ТЕПЛОВІЗІЙНИЙ МОНОКУЛЯР AGM Taipan TM15-384 (або еквівалент), згідно ДК 021:2015-38630000-0 Астрономічні та оптичні прилади

Обґрунтування доцільності закупівлі.  На виконання запиту згідно Програми до Рішення Виконкому №____ від ____________  з подальшою передачею до ЗСУ.

Обґрунтування обсягів закупівлі. Обсяги визначено відповідно до технічного завдання

Ідентифікатор закупівлі (заповнюється у разі проведення закупівлі за конкурентною або переговорною процедурою): UA-2023-12-01-017234-a – ВІДКРИТІ ТОРГИ З ОСОБЛИВОСТЯМИ.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: Для підтвердження відповідності технічним, якісним та кількісним  характеристикам предмета закупівлі, в тому числі товару, який викладено у Додатку 3

Очікувана вартість предмета закупівлі становить: 273 000,00 грн., з ПДВ.

ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ

(технічна специфікація)

Тепловізори (або еквівалент) за кодом

згідно з ДК 021:2015-38630000-0 Астрономічні та оптичні прилади

Посилання на конкретного виробника (назва виробника), тип та конкретну модель товару є необхідним, оскільки за основними якісними та технічними характеристиками товар цієї компанії є таким, що оптимально відповідає вимогам та потребам замовника.

УВАГА: вважати зазначені у технічних вимогах усі посилання на конкретну марку, виробника, фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника, такими, що містять вираз “або еквівалент”

Зарядні станції  (або еквівалент)

Найменування

Од. вим.