Фото без опису

За фінансування програми досліджень та інновацій Horizon Europe стартував конкурс проєктів InnoBuyer. Програма має на меті відібрати та профінансувати 15 інноваційних компаній малого та середнього бізнесу (Solvers), які створять пілотні проєкти, спрямовані на вирішення конкретних інноваційних потреб (Challenges) громадських організацій (Challengers). Кожен з переможців отримає грант до 58 500 євро.

 

Програма складається з двох напрямків: 

  • Готові виклики InnoBuyer — для проєктів, що запропонують вирішення однієї з 12 проблем, перед якими постали громадські організації, які вже беруть участь в InnoBuyer.
  • Відкриті виклики — об’єднайтеся з громадською організацією на ваш вибір з будь-якого сектору та запропонуйте новий виклик, який потрібно вирішити. 

 

Для кого?

  • Готові виклики InnoBuyer. Участь у цьому напрямку можуть взяти малі та середні підприємства (МСП) або стартапи, юридично зареєстровані в будь-якій з країн Європейського Союзу, а також асоційовані країни програми Horizon Europe.
  • Відкриті виклики. Участь у цьому напрямку можуть взяти консорціуми, які складаються з малого чи середнього підприємства або стартапа, які раніше або зараз фінансуються EIC — Європейською інноваційною радою, а також однієї громадської організації, юридично заснованої в одній з таких країн: Австрія, Бельгія, Болгарія, Хорватія, Кіпр, Чехія, Данія, Естонія, Фінляндія, Франція, Угорщина, Ірландія, Італія, Латвія, Люксембург, Мальта, Румунія, Словаччина, Словенія або Швеція.

 

Як взяти участь?

Для участі в конкурсі потрібно заповнити форму за посиланням. Дедлайн подачі заявок — 24 січня 2024 року. 

Джерело:https://business.diia.gov.ua/cases/granti/startuvav-konkurs-grantiv-dla-innovacijnih-msp-na-spilni-proekti-z-gromadskimi-organizaciami