Юридична адреса:

Графік прийому громадян:

• Вівторок, вівторок з 14.30 до 17.00

Стислий перелік функцій:

• Здійснює аналіз економічного і соціального розвитку Буштинської селищної територіальної громади (далі ТГ), розроблення, моніторинг та контроль за реалізацією програми соціально-економічного розвитку ТГ.
  • Розробляє проект програми соціально-економічного розвитку ТГ на середньостроковий період, стратегію розвитку ТГ на довгостроковий період та подає їх на затвердження ради, організовує їх виконання та звітує про хід виконання.
  • Бере участь у розробленні заходів, спрямованих на збалансований економічний та соціальний розвиток населених пунктів ТГ, ефективному використанню природних, трудових та фінансових ресурсів, забезпечення комплексного і всебічного розвитку населених пунктів ТГ.
  • Сприяє розвитку інноваційної діяльності в громаді та створенню сучасної інфраструктури.
  • Здійснює пошук та інформування потенційних інвесторів, у тому числі зарубіжних, щодо інвестиційних містобудівних проектів, інших селищних проектів, які потребують залучення інвестицій.
  • Розробляє проекти Стратегії розвитку громади, комунікаційної стратегії та інших планувальних документів у сфері своїх повноважень та подання їх на затвердження ради.
  • Сприяє розширенню економічних зв’язків суб'єктів господарювання з іноземними партнерами.
  • Проводить роботу щодо пошуку джерел альтернативного фінансування (грантів, спільних проектів, коштів державного бюджету, субвенцій і т.д.) для вирішення актуальних економічних та соціальних проблем міста та населених пунктів ТГ, готує відповідні матеріали для отримання субвенцій та інших коштів.
  • Сприяє розвитку підприємництва у селищній ТГ, агропромислових та фермерських господарств у сільських населених пунктах, що входять до складу ТГ, створенню інфраструктури підтримки сатрапів.
  • Розробляє проекти програм підтримки малого і середнього підприємництва Буштинської селищної ТГ, організовує їх виконання.

Склад штату працівників:

П.І.П.

№ каб.

Лях Олександр Васильович

Начальник економічного розвитку, торгівлі та інвестицій

Терпак Олеся Володимирівна

Провідний спеціаліст з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій

Послуги, які надаються населенню:

• Співпрацює з громадськими об'єднаннями підприємців в напрямку визначення умов, щодо поліпшення підприємницького клімату.
  • Здійснює методичну і консультативну допомогу підприємствам, фермерським господарствам, об'єднанням, організаціям, виконавчим органам ради з питань підготовки та реалізації інвестиційних проектів.
  • Проводить роз’яснювальну роботу з населенням щодо енергоефективності та енергоспоживання.
  • Приймає пропозиції від населення щодо формування автобусної транспортної мережі та сіл ТГ

Перелік документів, які містять публічну інформацію:

• Положення про відділ економічного розвитку, торгівлі та інвестицій виконавчого комітету Буштинської селищної ради
  • Звіти про роботу відділу економічного розвитку,торгівлі та інвестицій- Інвестиційний каталог Буштинської селищної ТГ (в процесі виготовлення)
  • Стратегія розвитку Буштинської селищноїТГ (в процесі виготовлення)
  • Підбірка грантових програм та конкурсів для МСБ (в процесі виготовлення)
  • Різні програми підтримки МСБ, ОСББ, енергоефективності та енергозбереженю(в процесі виготовлення)
  • Регуляторні акти(в процесі виготовлення)
  • План дій сталого енергетичного розвитку(в процесі виготовлення)
  • Автобусно-транспортна мережа (в процесі виготовлення)

Відповідальна особа за забезпечення доступу до публічної інформації:

• Терпак Олеся Володимирівна (за розподілом обов’язків);

Нормативно-законодавча база, яка використовується у роботі: