Юридична адреса:

Графік прийому громадян:

• вівторок, четвер - 10.00 - 12.00

Стислий перелік функцій:

• Бере участь у реалізації державної політики у сфері містобудування та архітектури, надає пропозиції з цих питань.
  • Веде облік забезпеченості містобудівною документацією на території Буштинської територіальної громади, вносить пропозиції щодо необхідності розроблення, внесення змін до містобудівної документації.
  • Надає пропозиції в межах своїх повноважень щодо режиму використання та забудови земель, на яких передбачена перспективна містобудівна діяльність.
  • Координує діяльність суб'єктів містобудування щодо комплексного розвитку територій, забудови збереження, традиційного характеру середовища і об'єктів архітектурної та містобудівної спадщини, та поліпшення архітектурного вигляду селища та сіл, які входять до складу Буштинської територіальної громади.
  • Видає в установленному законодавством порядку містобудівні умови та обмеження для проектування об’єкта будівництва.
  • Виконує інші функції у сфері містобудування та архітектури, визначені законодавчими та нормативно-правовими актами.

Склад штату працівників:

П.І.П.

№ каб.

Начальник відділу – головний архітектор

Головний спеціаліст

-------------

Провідний спеціаліст

Послуги, які надаються населенню:

• проводиться роз’яснювальна робота із зверненнями громадян у сфері містобудування та архітектури, визначені законодавчими та нормативно-правовими актами

Відповідальна особа за забезпечення доступу до публічної інформації:

Програми, які знаходяться на контролі (за наявності):

Нормативно-законодавча база, яка використовується у роботі: