10 травня розпочалося голосування в конкурсі “Наша громада”, організованого телеканалами ICTV та СТБ у партнерстві з Українським кризовим медіа-центром у рамках Програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).

Буштинська громада представила проєкт "Транстереблянський веломаршрут" , який передбачає облаштування велосипедної доріжки вздовж долини гірської річки Теребля до оглядового майданчика на скельному масиві урочища «Занівка».

Проєкт дуже цікавий і важливий для розвитку туристичної галузі не лише Буштинської громади, а й краю, та має усі шанси на перемогу!

Для цього потрібна підтримка у голосуванні!

Взяти участь, відповідно до Правил конкурсу, може бути будь-яка людина, з будь-якого куточку нашої країни.

Запрошуємо стати активним виборцем проєкту "Транстереблянський веломаршрут"!

Як проголосувати за Буштинську громаду:

Зареєструватись на сайті через електронну пошту або свій акаунт у Facebook.

Перейти на сторінку проєкту Буштинська громада https://otg.fakty.com.ua/communities/bushtynska-hromada і натисгути кнопку «Проголосувати».

Інтернет-голосування триватиме до 31 травня 23:59.

Голосуйте за Буштинську громаду!

Ваша підтримка дуже важлива! Разом - до перемоги!