В адміністративному центрі новоствореної Буштинської територіальної громади буде нова амбулаторія загальної практики сімейної медицини.
 Її будівництво проводиться в рамках  президентської програми «Велике будівництво» за кошти цільової субвенції у спів фінансуванні з місцевим бюджетом -  10%.
Споруджується АЗПСМ за типовим проектом, розробленим МОЗ на  сучасних стандартах.
Керівництво Буштинської ради контролює хід виконання робіт, тож селищний голова Руслан Янчій  навідався на об'єкт.
Наразі будівельники вже працюють всередині приміщення - встановили вікна та двері й оздоблюють стіни.
Тут  розмістять кабінети сімейного лікаря та інші медичні кабінети, які будуть забезпечені відповідним обладнання, згідно табеля оснащення.
   - Будівництво закладу надасть можливість доступу до якісних медичних послуг кожному жителю нашого селища. Також подібну АЗПСМ незабаром буде відкрито в селі Теребля, де роботи вже практично завершені,   - зазначbd голова громади Руслан Янчій.