БУШТИНСЬКИЙ СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА

ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ   ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

від  29  липня  2021 року               №       74                         смт. Буштино

Про скликання п’ятої  сесії  (друге пленарне засідання)

VIII скликання Буштинської селищної ради.

Керуючись пунктом 8 статті 42 та пункту 4 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати п’яту сесію (друге пленарне засідання) VIII скликання Буштинської селищної ради 30 липня о 15:00 год. в залі засідань селищної ради.
  2. На розгляд п’ятої сесії (друге пленарне засідання) Буштинської селищної ради VIII скликання винести наступні питання:

1.  Про надання дозволу на розробку містобудівної документації детальних планів території. (Інформує Молнар С.В.).

1. Дане розпорядження опублікувати на офіційному сайті Буштинської селищної ради.
  2. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Селищний голова                                                             Р. М. Янчій