БУШТИНСЬКИЙ СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА

ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ   ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

від 22 грудня 2021 року                    № 160                       смт. Буштино

Про оголошення конкурсу на заміщення

вакантної посади посадодособи місцевого самоврядування

в Буштинській селищній раді

Відповідно  до ст. 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України  № 169  від 15 лютого 2002 року «Про затвердження порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», наказу Головного управління державної служби України від 08 липня 2011 року № 164 «Про затвердження Загального порядку  проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців»:

1. Оголосити конкурс на заміщення вакантної посади:

• начальника відділу – головного архітектора відділу містобудування та архітектури.

1. Начальнику відділу організаційно – кадрової та інформаційної роботи:

• повідомлення про оголошення конкурсу опублікувати  на офіційному вебсайті Буштинської громади;

• забезпечити прийом документів від претендентів на заміщення вакантної посади протягом 30 календарних днів з дня публікації на офіційному вебсайті Буштинської громади повідомлення про оголошення конкурсу.

Селищний голова                                                       Руслан ЯНЧІЙ