Сьогодні, 16 серпня 2021 року  відбулася  нарада з керівниками  закладів загальної середньої освіти  громади, яку провела начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Буштинської селищної ради Оксана Реплюк.
На нараді розглядались актуальні питання. Зокрема, про відзначення 30-ї річниці Дня Незалежності України; про підготовку закладів освіти до нового 2021-2022 навчального року в осінньо-зимовий період; про організацію харчування здобувачів освіти ЗЗСО в 2021-2022 навчальному році; про підвезення здобувачів освіти та вчителів до навчальних закладів та ін.
Із зазначених питань виступили: Оксана Реплюк– начальник відділу, Мирослава Кирита – головний спеціаліст відділу, Оксана Токар – головний  бухгалтер централізованої бухгалтерії відділу.
За результатами наради керівники закладів освіти отримали ряд вказівок та завдань, а також методичні рекомендації для подальшої роботи.