Як повідомила начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Буштинської селищної ради Оксана Реплюк  за попередніми даними цьогоріч  до навчання у школах громади приступлять 295 нових учнів. З них 17 - ромської національності.

Втім реєстраціє майбутніх першокласників на 2021 - 2022 навчальний рік ще триває, то їх може бути й більше. Не всі батьки ще визначились, де їх чада здобуватимуть початкову освіту.

Таким чином всі дітки відповідного віку, які проживають на території громади, будуть зараховані  до навчальних закладів.

Загалом у школах громади уже сформовані перші класи, і найбільше їх , звісно, у Буштині - по три класи в середній школі (65 учнів) та ліцеї (70).  Найменший клас  в Новобарівській ЗЗСО І-ІІ ст. - всього 13 учнів (6 хлопчиків та 7 дівчаток).

Як наголосила Оксана Реплюк освітній процес першокласників  в ЗЗСО громади організовується відповідно до нормативних документів, затверджених  МОН.