З нагоди відзначення Дня Державного Прапора України в Буштинській  громаді відбулися  святкові урочистості.

Так, на центральній площі селища  пройшла святкова  програма, яку підготували вихованці Буштинського ЗЗСО І-ІІІ ст.

Участь взяли - голова громади Руслан Янчій, секретар ради Олеся Токач, секретар виконкому Ігор Немеш, керівники структурних підрозділів селищної ради - Оксана Реплюк, Альона Сливка та ін.

А також старости сіл, депутати, представники установ, організацій, громадськості.

На свято завітав депутат Закарпатської обласної ради Іван Синетар.

Почесних гостей традиційно зустріли хлібом-сіллю та щирими вітаннями.

Відтак до присутніх звернувся очільник громади Руслан Янчій, який привітав усіх з Днем Державного Прапора України.

- Бажаю щедрих врожаїв, жовтих полів, мирного блакитного неба та успішного розвитку нашої країни, - зазначив він.

До  вітань приєднався обласний депутат Іван Синетар, який побажав мешканцям громади міцного здоров’я, щастя, добробуту та успішних напрацювань у розбудові громади.

Під звуки державного гімну України  відбулось урочисте підняття Державного прапора України.

Урочистою колоною, яку очолили Руслан  Янчій та Іван Синетар, учасники зібрання пройшлися  до Меморіалу слави й поклали живі квіти.

Надалі усі попрямували в парк, де відбулося основне дійство - відзначення Дня Буштинської громади та 30 -  річчя Незалежності України.