На території нашої громади знаходиться 8 закладів дошкільної освіти, які відвідують майже 700 діток.
Забезпеченню комфортних умов  приділяється велика увага з боку керівництва  Буштинської селищної ради.
Так, під час літніх канікул проведено поточні ремонти в усіх ДНЗ,  в рамках їх підготовки до роботи в осінньо - зимовий період.
А в деяких виконано інші важливі заходи з метою покращення внутрішньої інфраструктури.
Зокрема у Дулівському ЗДО  здійснено ремонт котельні та санвузла, які були необхідні для  їх нормального функціонування.
В Буштинському ЗДО №3 замінено обладнання на кухні - холодильник, водонагрівач, плита електрична.
У Кричівському ЗДО оновлено вбиральню тощо.
Як наголошує голова громади  Руслан Янчій багато інших проблемних питань будуть вирішуватися поетапно, в рамках фінансових можливостей ради.
Серед них і збільшення відсотка  охопленості дошкільною освітою, яке є пріоритетним -  щоб всі дітки громади мали змогу відвідувати ЗДО у своєму населеному пункті.