Сьогодні голові Закарпатської ОДА Анатолієві Полоскову передали від Міністерства у справах ветеранів Книгу пам’яті добровольців – захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

У виданні в хронологічному порядку подано імена героїв з усієї країни, що з 2014 року боролися на Сході держави, та підрозділи, у яких вони воювали.

«Ми маємо пам’ятати тих, хто стояв на сторожі нашого миру та спокою, тому таке видання цінне для кожного з нас. Внесення до Книги пам’яті відомостей про полеглих добровольців є публічним визнанням їхніх подвигів та героїчних вчинків», – зазначив Анатолій Полосков.

Керівництво області подякувало Іванові Балашову, начальнику відділу у Закарпатській області Міністерства у справах ветеранів, за передачу книги.

«Ми обов’язково врахуємо побажання ветеранів та добровольців АТО/ООС щодо місця зберігання книги. Вона буде у вільному доступі для кожного охочого.

Герої живі до тих пір, поки жива пам’ять про них!» – підкреслив очільник краю.