Відповідно до розпорядження селищного голови, наказу  відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту  селищної ради, враховуючи рекомендації МОН, у зв'язку з надзвичайною ситуацією, що склалася через відсутність постачання природного газу бюджетним установам на осінньо-зимовий період 2021/2022 років та погіршенням епідеміологічної ситуації в громаді,  з 25 по 29 жовтня 2021 року запроваджуються канікули в закладах:
-    загальної середньої, позашкільної  та дошкільної освіти.

Також повідомляємо, що відділом освіти, сім'ї, молоді та спорту Буштинської селищної ради подано всі необхідні пакети документів  для здійснення процедури закупівлі природного газу згідно умов підписаного Меморандуму центральними органами влади та «Нафтогазом України».
Під час канікул будуть проведені посилені профілактичні заходи щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби, спричиненої SARS-COV-2.