На державному рівні День визволення України від німецько – фашистських загарбників відзначається згідно з Указом Президента від 20 жовтня 2009 року № 836/2009 «з метою всенародного відзначення визволення України від фашистських загарбників, вшанування героїчного подвигу і жертовності українського народу у Другій світовій війні».

З цієї нагоди в адміністративному центрі Буштинської громади відбулося вшановування пам’яті воїнів, які загинули в боях з фашистськими загарбниками. Захід пройшов  за участі керівництва та працівників селищної ради. Відтак здійснено урочисте покладання квітів до Обеліску Слави в центрі селища.

- Ми пам’ятаємо подвиги наших визволителів і вклоняємося їм за героїзм та  відвагу,  з якою вони боронили наш край., - зазначив голова громади Руслан Янчій.