Управління цивільного захисту Закарпатської обласної державної адміністрації повідомляє, що 17-18 листопада 2021 року буде здійснюватися комплексна перевірка територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення цивільного захисту із залученням всіх засобів доведення інформації (електричні сирени, гучномовці). Управління звертається до усіх мешканців області та гостей з проханням зберігати спокій та пам’ятати, що всі сигнали, котрі будуть передаватися в цей період в ефірі та через гучномовці, розміщені у місцях масового перебування людей (вокзали, школи, місця громадського відпочинку та ін.), а також сигнали електросирени, розміщених на територіях підприємств та організацій, є навчальними.