ЄВРОШКОЛИ 2022

Представництво Європейського Союзу в Україні оголошує перший набір учасників на онлайн школу EU Study Days/Єврошколи, що відбудуться у березні-травні 2022-го року.

Про проєкт:

EU Study Days є проєктом Представництва Європейського Союзу в Україні, який надає можливість старшокласникам дізнатися більше про Європейський Союз та відносини між ЄС та Україною від ключових європейських та українських експертів у цій сфері.

Крім того, проєкт сприяє розвитку мережі української молоді для комунікації, обміну досвідом, співпраці і впровадження спільних ініціатив.

Проєкт виконується ГО "Молодіжна альтернатива", Львівським національним університетом імені Івана Франка, Харківським національним економічним університетом імені Семена Кузнеця.

У березні-травні 2022 році в рамках школи заплановано проведення 10 онлайн модулів. Кожен модуль включатиме:

1) лекцію або презентацію від дипломатів або експертів Представництва ЄС в Україні, провідних європейських або українських експертів, викладачів, практиків;

2) відкриті дискусії, творчі майстерні, ігри, вебінари для вирішення практичних завдань на платформах Zoom/Webex;

3) онлайн-тест.

Онлайн-навчання буде відбуватися з 15 березня до 31 травня 2022.

Участь у програмі передбачає видачу сертифікатів.

Для отримання сертифікату про успішне проходження курсу учасники мають повністю завершити як мінімум 8 (вісім) онлайн модулів з 10.

Сертифікат буде містити інформацію про кількість годин і програму курсу.

Активна співпраця з іншими учасниками та викладачами, тренерами є запорукою успішного проходження курсу та виходу в фінал!

Хто може стати учасником EU Study Days для школярів.

Ми запрошуємо подаватися на конкурс громадян України - учнів середніх шкіл, ліцеїв, гімназій, які здобувають середню освіту (9-11 класи) та цікавляться європейською інтеграцією, і бажають розширити свій світогляд.

Якщо ти маєш у своєму портфоліо зазначені нижче досягнення – це буде перевагою в конкурсному відборі:

- здобуття призових місць на учнівських олімпіадах, конкурсах, змаганнях протягом останніх 2 років;

- участь у діяльності євроклубу у школі або при бібліотеці для дітей та юнацтва;

- участь в іншій позакласній, позашкільній діяльності, яка стосується вивчення європейської історії, культури, цінностей тощо.

Конкурсний відбір проходитиме у 2 етапи:

1) відбір за заявкою (див нижче);

2) результати онлайн-тестування на платформі EU Study Days, посилання буде надіслано після проходження першого туру.

Участь у програмі повністю фінансується Представництвом ЄС в Україні.

Робочою мовою онлайн-модулів є українська.

Найкращі 20 учасників, які повністю виконали програму навчання за онлайн модулями, будуть запрошені на літню або зимову школу, яка відбудеться на базі одного з закладів вищої освіти України.

ДЛЯ УЧАСТІ У КОНКУРСІ ПОТРІБНО ЗАПОВНИТИ ЦЮ АНКЕТУ ДО 18.00 07 БЕРЕЗНЯ 2022.

?За більш детальною інформацією звертайтесь до Центру розвитку та міжнародної співпраці Буштинської громади.