Разом із високопоставленими особами наш селищний голова Руслан Янчій, сьогодні був запрошений на «ДЕНЬ САМОВРЯДУВАННЯ СЛОВАЧЧИНИ ТА УКРАЇНИ», який пройшов у рамках заходу «Дні України 2022».

На форумі обговорювалися важливі питання, зокрема, що ми можемо зробити з наявними ресурсами для підтримки словацько-української співпраці в період кризи, шо триває.

Також, предметом дискусії було питання: як Словаччина допомагає Україні на місцевому рівні.

У цьому блоці були представлені проекти та діяльність місцевих громад щодо допомоги Україні та підтримки інтеграції емігрантів з країни у словацьких містах.

Й ще одними питанням для обговорень стало побратимство, як спосіб відновлення міст та муніципалітетів України в кризовий період.

Такі зустрічі дають зрозуміти, що в України й Буштинської громади є ґрунтовна підтримка партнерів.

Разом, усім світом рухаємося до перемоги над агресором! Тримаймо стрій!