За сприяння Центру розвитку та міжнародної співпраці Буштинської ТГ, наша громада отримала першу технічну допомогу в рамках проєкту USAID ГОВЕРЛА.

Допомога, яку надали використовуватиметься для підсилення матеріально-технічної бази громади.

«Проєкт USAID ГОВЕРЛА мега-важливий для нас особливо під час війни і ми вдячні, що можемо бути одним з 65 партнерів Говерли в Україні. Це перший етап технічної допомоги, яку ми отримали, попереду ще багато цікавого. Стежте за нашими офіційними сторінками і ви про все дізнаєтесь», — сказав директор Центру розвитку й міжнародної співпраці Йосип Сава.

Нагадаємо, проєкт USAID ГОВЕРЛА сприяє напрацюванню законодавства в сфері децентралізації, зміцненню спроможності органів місцевого самоврядування та активізації залучення громадян на всіх рівнях.