Голова селищної ради Руслан Янчій виступив із вітальним словом й передав хлопцям технічні засоби, які були придбані в рамках проєкту USAID Hoverla: бензопили, дискові бензорізи, генератор, мотопомпу та інші потрібні речі.

«Сьогодні я маю велику честь від імені Буштинської селищної ради, депутатського корпусу й від себе особисто вітати вас із 15 річницею створення нашої пожежної частини.
Як колишній пожежник, чітко розумію з чим ви щоденно зтикаєтесь. Як дивитеся страху в очі. Як рятуєте людей. І як важко вам часом дивитися на біди людей.
Але запобігаєте. Рятуєте. Допомагаєте.
Три слова, які несуть глибокий зміст. Саме ЗАПОБІГТИ є найважливішим нашим спільним обов'язком - простягти
один одному руку допомоги та не допустити того, щоб треба було рятувати», — звернувся до пожежників селищний голова.

Нагадаємо, пожежна команда н.6 була створена 16 жовтня 2007 року в с. Чумалево. У 2021-му в результаті децентралізації й формування громади, було створено комунальний заклад «Місцева пожежна охорона» Буштинської ТГ.

15 працівників: чотири начальника варти, шість пожежників, п’ять водіїв — щоразу
доводять безмежну відданість своїй справі, що завжди знаходиться на межі ризику. І як результат - попереджені та приборкані пожежі, врятовані людські життя, збережені матеріальні й культурні цінності.

Цінуємо й поважаємо!
І разом рухаємося до перемоги!