Шановні мешканці Буштинської ТГ!
Повідомляємо вам, що в приміщені відділу соціального захисту Буштинської селищної ради 13 липня 2023 року з 13:00 до 16:30 за київським часом регіональна психологиня в Тячівському районі міжнародної організації «People in need. Slovakia» – Сьомочкіна Еріка здійснюватиме індивідуальні консультації населення.
Запити з якими Ви можете звернутися:
- тривожність;
- стрес і його прояви;
- проблеми взаємин з іншими людьми (конфлікти, нерівномірність стосунків);
- самооцінка та впевненість в собі;
- питання адаптації до новостворених умов;
- нестабільність емоційних проявів.

Якщо Ваш запит не входить в перелік, однаково радимо прийти на ознайомчу зустріч, і, за потреби скористатися можливостями перенаправлення для роботи з кваліфікованими психотерапевтами.

Еріка Сьомочкіна – спеціалістка психології. Отримала освіту психолога в Мукачівському державному університеті. Диплом спеціаліста психології державного зразка.
Сертифікований психолог-консультант та арт-терапевт. Наявні відповідні сертифікати. На даний момент навчаюсь на першій ступені гешталь-терапії.

Консультації психологині – безкоштовні.

Контактні дані:
№ телефону: +380683329407 - Еріка