Для покращення надання адміністративних послуг

Буштинська територіальна громада отримала сучасне обладнання

Днями завдяки співпраці Закарпатської ОВА з Програмою розвитку ООН в Україні десять громад області отримали комп’ютерну техніку.

Сучасний моноблок надали й Буштинській громаді. Ініціатива була реалізована у рамках реалізації проєкту «Посилення стійкості громад в регіонах України», який фінансується за підтримки Уряду Великої Британії.

Отримана техніка слугуватиме працівникам Буштинського ЦНАПу для покращення надання адміністративних послуг.

«Оперативність сучасного сервісу стали особливо важливими зараз, коли в громаді проживає велика кількість вимушених переселенців. Вони так само звертаються щодо оформлення необхідних документів, а завдяки поповненню матеріально-технічної бази, жителі швидше отримують необхідні послуги. Наша громада вдячна всім партнерам за сприяння у розвитку цифровізації », – наголосив голова Буштинської громади Руслан Янчій.