Назва

«UNITER» — проект Агентства США з міжнародного розвитку

Короткий опис

Проект «Об’єднуємося заради реформ» (UNITER) фінансується Агентством США з міжнародного розви- тку (USAID) та виконується Pact. Inc. в Україні. Головною метою проекту UNITER є зміцнення та підтрим- ка активних організацій громадянського суспільства в Україні (ОГС) з метою консолідації та посилення де- мократичних перетворень. Проект акцентує увагу на загальних системних проблемах, які постають перед громадянським суспільством, а також надає підтримку ініціативам ОГС з моніторингу, представлення ін- тересів і захисту прав (адвокасі) у різних сферах суспільного життя, що сприятиме процесам реформуван- ня в Україні.

Пріоритети діяльності

Зміцнення та підтримка активних організацій громадянського суспільства в Україні (ОГС) з метою консолі- дації та посилення демократичних перетворень.

Контакти:

WEB-сайт