Фото без описуДо уваги жителів Буштинської громади! 

26 травня 2021 року прийнято Постанову №546, якою передбачено, що примусове переведення пенсіонерів на отримання пенсій на банківські картки, яке планувалося з 1 вересня 2021 р. скасовано.

Відтепер пенсіонери мають змогу, користуючись своїм конституційним правом, самостійно обирати, де їм обслуговуватися - в банку- чи в Укрпошті.

Окрім цього, 19.05.2021 року Постановою 505 внесено зміни до Порядку про призначення субсидій - передбачено автоматичний перерахунок субсидій.

Тобто всі одержувачі субсидій, які отримували субсидію через пошту, і надалі можуть отримувати її через пошту.

Крім тих категорій домогосподарств, яким субсидія надавалася:

  • у грошовій безготівковій формі;
  • була призначена за фактичним місцем проживання осіб (орендарі житлових приміщень (будинків); індивідуальні забудовники, будинки яких не прийняті в експлуатапію; внутрішньо перемігцені особи);
  • була призначена без урахування окремих осіб з числа зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку), які не проживають за місцем реєстрації.

Рішення про призначення житлових субсидій домогосподарствам без звернень громадян приймається на підставі інформації Міністерства фінансів за результатами проведеної верифікації даних щодо одержувачів житлових субсидій у квітні 2021 року. Заяви про призначення та надання житлової субсидії та декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії, подані за формами, затвердженими наказом Міністерства соціальної політики від 2 травня 2018 р. № 604, в редакції наказу Міністерства соціальної політики від 17 травня 2021 р. № 242 залишаються дійсними.

Укрпошта надає можливість надійно, вигідно та зручно здійснити будь-які, необхідні Вам платежі як за готівку так і безготівково - ОПЛАТИВШИ КАРТКОЮ. При цьому, держателі карток VISA та Mastercard мають можливість поповнити платіжну картку готівкою або ж зняти готівкові кошти у поштових відділеннях через POS-термінали AT «Укрпошта». Дані операції можливо здійснити як при наявності платіжної картки, так і за її відсутності (потрібно лише знати 16-значний номер картки).           

Додатково у відділеннях поштового зв’язку протягом 10 хв. можна отримати послугу страхування - АВТОЦИВІЛКА, оформивши поліс не лише на легковий автомобіль, а й мотоцикли, вантажні автомобілі, автобуси та причепи.