БУШТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Фактична адреса: вул. Головна, 91, смт. Буштино, Тячівський район, Закарпатська область, 90556

Юридична адреса: вул. Головна, 91, смт. Буштино, Тячівський район, Закарпатська область, 90556

тел./факс (03134) 60-444,

E-mail  04349685@mail.gov.ua,     код ЄДРПОУ    04349685

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

15 квітня  2024р.                          смт. Буштино                                        32-ОД

Про утворення оперативного штабу

комісії  з питань техногенно–екологічної безпеки

та надзвичайних ситуацій Буштинської територіальної громади

Відповідно до  42, 59 Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні”, на виконання вимог Доручення голови обласної державної   адміністрації  від 09.04.2024 року № 3  та з  метою вжиття  оперативних заходів,  спрямованих  на запобігання  виникнення   надзвичайних ситуацій,     пов’язаних з несприятливими погодними умовами  і оперативного на них реагування:

1.Утворити оперативний штаб  комісії з питань техногенно екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Буштинської територіальної громади                  (далі  штаб) у складі згідно з додатком №1.

2. Засідання штабу проводити  за потреби  при ускладнені  оперативної обстановки .

3. Режим роботи  та місце проведення  засідань штабу  визначається голово штабу.

4.Установити, що рішення  щодо скликання штабу  приймається керівником штабу  або заступником керівника штабу, за потреби  із залученням  інших членів комісії  з питань техногенно- екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, а також керівників  установ та організацій місцевого рівня .

5.Контроль за виконанням даного розпорядження покласти  на заступника селищного голови  з соціальних та житлово- комунальних питань М. Цонинець .

Селищний голова                                                                     Руслан ЯНЧІЙ

Додаток  1

оперативного штабу комісії з питань техногенно-екологічної

безпеки та надзвичайних ситуацій Буштинської територіальної громади

Голова оперативного штабу

Янчій Руслан Миколайович – Голова Буштинської територіальної громади

Заступник голови оперативного штабу:

Цонинець Михайло Юрійович- заступник селищного голови з соціальних та житлово комунальних питань

Секретаріат оперативного штабу:

Токар Олеся Іванівна – секретар селищної ради

Країло Світлана Володимирівна – головний спеціаліст відділу комунального майна,  житлово – комунального господарства    та енергозбереження

Члени оперативного штабу :

Галенко Денис Володимирович -       директор комунального підприємства «БУШТИНОСЕРВІС»

Стойка Василь Васильович       - начальник комунального закладу «Місцева пожежна охорона» Буштинської селищної ради

Сава Йосип Йосипович - директор комунальної установи – цент розвитку міжнародної співпраці  Буштинської селищної ради

Решетар Віталій Васильович - начальник відділу  земельних відносин екології та природних відносин  Буштинської селищної ради

Похилюк Володимир Олегович -головний фахівець відділу цивільного захисту Тячівського районного управління РУ  ГУ ДСНС України у Закарпатській області; (за згодою)

Тхорук Микола Миколайович-заступник начальника Тячівського МУВГ  (за згодою)

Іванчишин Ігор Володимирович -директор Тячівського  ПАТ  «Закарпаттяобленерго» (за згодою)

Галас Анна Вікторівна -начальник Тячівської дільниці Хустського УГ ГГ Закарпатської філії ТОВ газорозподільні мережі України (за згодою);

Головний спеціаліст відділу комунального майна,                                                                                                                                                                          житлово – комунального  господарства   та енергозбереження                  Світлана КРАЇЛО

Завантажити розпорядження № 32 від 15.04.2024 року