БУШТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Фактична адреса: вул. Головна, 91, смт. Буштино, Тячівський район, Закарпатська область, 90556

Юридична адреса: вул. Головна, 91, смт. Буштино, Тячівський район, Закарпатська область, 90556

тел./факс (03134) 60-444,

E-mail  04349685@mail.gov.ua,     код ЄДРПОУ    04349685

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

від 30.05.2024 року                         смт. Буштино                                        № 49-ОД

Про  перевірку готовності  місць відпочинку

населення на водних об’єктах  Буштинської ТГ

Відповідно до ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  та плану основних заходів  цивільного захисту  України від 12.01.2024 року № 29-р, плану основних заходів   цивільного захисту ДСНС та з метою перевірки  готовності місць відпочинку населення  на водних об’єктах Буштинської територіальної громади:

1. Створити комісію з перевірки готовності  місць відпочинку населення  на водних об’єктах Буштинської територіальної громади.

1. Затвердити склад комісії з перевірки готовності місць відпочинку населення  на водних об’єктах Буштинської територіальної громади згідно з додатком 1.

1. Комісії в термін до 10 червня  2024 року перевірити стан готовності місць відпочинку населення  на водних об’єктах Буштинської територіальної громади  та скласти акти  відповідно перевірки.

1. Контроль за виконання розпорядження залишаю за собою.

Селищний голова                                                                   Руслан ЯНЧІЙ

до розпорядження №49-ОД  від 30.05.2024 р.

СКЛАД КОМІСІЇ

Голова комісії:

Лях Іван Михайлович- заступник селищного голови  з питань діяльності ради

Заступник  голови комісії:

Цонинець Михайло  Юрійович -  заступник селищного голови з соціальних та житлово-комунальних питань  .

Члени комісії:

Думнич Василь Васильович  – начальник відділу ЦЗ Тячівського РУ ГУ ДСНС  України в Закарпатській області (за згодою)

Країло Світлана Володимирівна  – головний спеціаліст відділу  комунального майна, житлово комунального господарства  та енергозбереження .

Шпраха Іван Васильович – начальник відділу містобудування та архітектури - головний архітектор  .

Селищний голова                                                                   Руслан ЯНЧІЙ

Завантажити розпорядження № 49-ОД від 30.05.2024 року.