Розробляється  детальний план території

Розробляється  детальний план території частини вулиці Рущака в межах топографо-геодезичної зйомки  с. Новобарово, Тячівського району Закарпатської області. Громадські слухання будуть проводитися 19.03.2024р. о 10.00 год.         Місце проведення громадських слухань – приміщення адмінбудівлі  Буштинської с. р. в селі Новобарово, вул. Рущака, 100.

Розробляються детальні плани території

Розробляються детальні плани території частини вулиці А. Волошина в межах топографо-геодезичної зйомки  с. Дулово, Тячівського району Закарпатської області. Громадські слухання будуть проводитися 16.03.2023р. о 10.00 год. Місце проведення громадських слухань – приміщення адмінбудівлі  Буштинської с. р. в селі Дулово, Вайди, 112.

Розробляється детальний план території частини вулиці Рущака в межах топографо-геодезичної зйомки  с. Новобарово, Тячівського району Закарпатської області. Громадські слухання будуть проведені 17.03.2022 р. о 10.00 год.         Місце проведення громадських слухань – приміщення Новобарівської сільської ради , за адресою: с. Новобарово, вул. Рущака, 100

Розробляються детальні плани території

Розробляються детальні плани території частини урочища «Кирнички» в межах топографо-геодезичної зйомки  с. Дулово, Тячівського району Закарпатської області. Громадські слухання будуть проводитися 16.03.2023р. о 10.00 год. Місце проведення громадських слухань – приміщення адмінбудівлі  Буштинської с. р. в селі Дулово, Вайди, 112.

Розробляються детальні плани території

Розробляються детальні плани території частини вулиці Бічна в межах топографо-геодезичної зйомки  с. Дулово, Тячівського району Закарпатської області. Громадські слухання будуть проводитися 16.03.2023р. о 10.00 год. Місце проведення громадських слухань – приміщення адмінбудівлі  Буштинської с. р. в селі Дулово, Вайди, 112.