Будучи головою села Теребля, Руслан Янчій почав вести переговори з потенційними інвесторами щодо вивчення родовищ покладів природнього газу.

Повідомляємо жителів Буштинської громади, що етапи попередньої підготовки успішно пройдені і починаються роботи по дослідженню.

Коментар голови Руслана Янчія:

Ще будучи головою Тереблі я шукав різні можливості для розвитку села. Зустрічався з величезною кількістю потенційних інвесторів та показував вигоди від співпраці з нами щоб зацікавити їх. Буштинська громада багата на корисні копалини і має отримувати від цього ресурси для подальшої розбудови. Адже, якщо немає розвитку промисловості чи туризму, то й інвесторам ми навряд чи будемо цікаві.

Так кілька років назад покладами газу в Тереблі ми зуміли зацікавити одну фірму. Підготовка всіх дозвільних документів зайняла дуже багато часу та ресурсів. Та сьогодні я радий повідомити, що всі попередні етапи пройдені і ця фірма почала підтягувати технічні засоби для початку робіт.

Бажаю успіхів і багатих родовищ.