Шановні працівники фізичної культури, вчителі, тренери, ветерани галузі, спортсмени, шанувальники і уболівальники спорту!

Щиро вітаємо Вас з Днем фізичної культури і спорту!          Відомо, що заняття фізкультурою загартовують не тільки тіло, а й дух людини, допомагають розвивати такі якості, як воля, цілеспрямованість, наполегливість, почуття товариства, благородство.  Переконані, що саме фізкультура і спорт є для людини джерелом здоров'я, чудового настрою й оптимізму. Отож немає жодного сумніву, що лише здоровий спосіб життя сприяє здійсненню багатьох добрих справ.                                                                                                     Нехай для кожного з Вас фізкультура і спорт стануть союзниками, принесуть радість і енергію, відчуття вічної молодості.          Бажаємо всім міцного здоров’я, успіхів, наполегливості та перемог! Нехай щастить усім, хто присвятив своє життя спорту, популяризації та розвитку сфери фізичної культури.